Menu
Dolů

Kuchyně

Textilní ubrusy jsou opět v módě – jak pro slavnostní příležitosti, tak ke každodennímu použití. Naše kvalitní damaškové ubrusy se vyznačují neuvěřitelně detailními vytkanými vzory, působí luxusním či slavnostním dojmem bez jakéhokoliv dalšího zdobení. K umocnění slavnostní nálady jednobarevného ubrusu lze použít menší napron či běhoun.

Díky unikátní NEŠPINIVÉ ÚPRAVĚ je údržba damaškových ubrusů mnohem snazší. Rozlitá tekutina se do tkaniny nevsákne – na povrchu zůstane v podobě malých kapiček, které lze snadno setřít. Ubrusy s touto úpravou se výrazně méně špiní, proto není nutné je tak často obměňovat. Ubrus je hladký a příjemný na dotek stejně jako textilie z běžných látek.

V naší nabídce si vyberete mezi damaškovými ubrusy, běhouny, ubrousky, utěrkami, zástěrami, příborníky i chňapkami.

Comfort Exelent

Ubrusy Carlo – Kvalitní damaškové ubrusy žakársky vzorované, rámované a hladké v rozmanitých barevných kombinacích a odstínech.

Ubrus Garbo je díky hladkému provedení použitelný pod jakékoliv naprony či běhouny, ale i samostatně působí velmi stylově. Díky nešpinivé úpravě budete naše ubrusy jednoduše milovat.

Athos – Hladké a elegantní provedení ubrusu nabízí užití samostatně, nebo jako doplněk pod jakékoliv naprony či běhouny.

Flow – Moderní barevnost a kvalita společně s přelomovou nešpinivou technologií "Soil Resistant" zaručují vaši spokojenost.